KONTAKT » O firme

Vítajte na internetovej stránke spoločnosti ARESTA s.r.o.

Firma ARESTA, s.r.o. sa zaoberá predajom a montážou stavebných prvkov ako sú  garážové brány, okná, dvere, oplotenia. Autorizovaný partner firmy Hormann.

Súčasne ponúkame kompletný sortiment doplnkov k oknám ako rolety, žalúzie, vnútorné a vonkajšie parapety, sieťky proti hmyzu, dverové výplne a ďalšie. Poskytujeme všetky služby spojené s výmenou okien a garážových dverí – zameranie, dopravu, demontáž, montáž, stavebné úpravy a likvidáciu starých okien a garážových dverí.
Taktiež nájdete v ponuke prvky ako sú vchodové striešky, polykarbonátové dosky na zhotovenie prestrešení a prístreškov terás, balkónov.
Ako doplnkový sortiment ponúkame polotovary k výrobe kovaných plotov, vstupných brán, kovaných a nerezových zábradlí.

Naše výrobky možno použiť na novostavbách i pri rekonštrukcií všetkých druhov stavieb. Rodinných domoch, panelových domoch, školách, nemocniciach, administratívnych budovách, ale i ďalších budovách. 

Pretože stredobodom záujmu firmy je spokojnosť zákazníkov, kladieme dôraz na kvalitu a dlhú životnosť výrobkov pri zachovaní ich plnej funkčnosti.

Naše produkty sú preto vyrábané z dlhodobo osvedčených materiálov a komponentov. Vynikajúca kvalita výrobkov a služieb je zaručená certifikátom potvrdenia zhody. Individuálny prístup voči každému zákazníkovi, krátke dodacie termíny a výhodné ceny sú zárukou Vašej optimálnej voľby.

Pri výbere dodávateľov kladieme najväčší dôraz na kvalitu materiálov a technológií. Naši dodávatelia sú renomované slovenské a zahraničné firmy s vysokou kvalitou svojich produktov.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu

 

 

firma firma

NTRmMjcx