PROJEKTOVÁ A STAVEBNÁ ČINNOSŤ » Stavebná činnosť
Spoločnosť ARESTA, s.r.o. sa špecializuje na oblasť kompletnej dodávky a montáže sadrokartónových systémov, kazetových podhľadov, tepelných izolácií  a plávajúcich podláh.

Sadrokartónové systémy
Systémy využívajúce sadrokartón sú moderným prvkom súčasného stavebníctva a to najmä pre ich jednoduchú, rýchlu a cenovo výhodnú výstavbu. Prednosťou sadrokartónových systémov sú ich výborné akustické, protipožiarne a tepelno-technické vlastnosti. Konštrukcie, ktoré tvorí sadrokartón znižujú zaťaženie nosných konštrukcií, čím vznikajú nepriame úspory stavebných nákladov. 
Najčastejšie využitie sadrokatónových systémov:
- priečky
- predsadené steny
- podhľady
- podkrovie
- suchá omietka
- atypické riešenia pre moderný interiér
Sadrokartón - výhody využitia v modernom stavebníctve:
- nízka hmotnosť a malá hrúbka stien
- žiadne statické problémy
- menej nečistôt a žiadny stavebný odpad
- sadrokartón zaručuje optimálnu klímu v miestnosti
Kazetové podhľady
Kazetové podhľady sú rozoberateľné závesné konštrukcie, ktoré umožňujú ukončiť stropné konštrukcie tak aby zodpovedali architektonickým, estetickým, hygienickým, požiarnym a akustickým požiadavkám. Výrobcovia umožňujú voľbu v širokej škále vzorov, použitých materiálov ale aj farieb. 
Minerálne dosky sú štandardný produkt, využívaný často v interiéroch obchodných, priemyslových, administratívnych i zdravotníckych objektov. Sú vyrábané na bázi minerálnej vlny, ílu a škrobu 13 až 40 mm hrubé v niekoľkých alternatívach: 

AMF THERMATEX odolnosť vlhkosti do 90/95% r.v.v., požiarna odolnosť Rp až 120 min., EI až 90 min., povrchová úprava disperznou farbou, bohatá ponuka povrchových úprav a spôsobov realizácie hrán – SK rovná, VT zapustená
AMF ECOMIN odolnosť vlhkosti až do 70% r.v.v., požiarna odolnosť Rp až 60 minút, ekonomicky spôsob realizácie, dodávané v 3 základnych dezénoch, realizácia hrany SK - rovná, dosky sú určené pre viditeľnú konštrukciu
ROCKWOOL SOFIT Základ dosky - 100% čistá kamenná vlna Rockwool. Na povrchu dosky sa nachádza netkané sklenné rúno. Pohľadovú vrstvu tvorí náter špeciálnou farbou, nanesený na sklenné rúno. Vďaka tomu je povrch dosky hladký a biely, čo zabezpečuje optimálny odraz a rozptyl svetla. Hluk prechádzajúci skrz mikroperforovaný povrch je tlmený vďaka jedinečným zvukopohltivým vlastnostiam kamennej vlny Rockwool.
M2FhN2I0